Szukaj w

Wszędzie
Obiektach
Wydarzeniach
Artykułach
Galeriach

Zaawansowane

Tylko ze zdjęciem
Szukaj także w opisach

Kategoria

″Targi pracy w sobotę″

ROB, 25 października 2016 07:05

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze, przy współpracy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kowarach, organizują w sobotę (28 października) Jesienne Targi Pracy.

Jesienne Targi Pracy odbędą się w godzinach  od 10:00 - 14:00 w hali Parku Sportowego Złotnicza. Organizatorzy zapraszają przede wszystkim osoby poszukujące zatrudnienia i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z myślą o młodych ludziach wchodzących po raz pierwszy na rynek pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w ramach wydarzenia planuje przeprowadzić także  krótkie warsztaty z doradcami zawodowymi. Eksperci udzielą wielu praktycznych porad, jak przygotować się do skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.
Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu zaproszono instytucje rynku pracy, a przede wszystkim pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin. Targi objął patronatem prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.
Do tej pory swój udział w Targach Pracy potwierdziło około dwudziestu wystawców poszukujących  pracowników w różnych zawodach, od pracowników  produkcji, spawaczy czy operatorów maszyn CNC, przez branżę gastronomiczną po fryzjerów, sprzedawców, trendsetterów. Nie zabraknie wystawców związanych z motoryzacją i elektroniką.

10.00 – 10.25 uroczyste otwarcie Targów Pracy
10.25 – 10.45 prezentacja KARR „Instrumenty wsparcia absolwentów i osób bezrobotnych w ofercie KARR
10.45 – 14.00 prezentacje pracodawców
10.45 – 14.00 warsztaty „Ja na rynku pracy”
13.30 – 14.00 panel dyskusyjny „Kształcenie zawodowe dla lokalnego rynku pracy” (sala konferencyjna, nr 10, w Parku Sportowym Złotnicza)
13.55 – 14.00 zakończenie Targów