Szukaj w

Wszędzie
Obiektach
Wydarzeniach
Artykułach
Galeriach

Zaawansowane

Tylko ze zdjęciem
Szukaj także w opisach

Kategoria

″Wieczór z Wampirami??″

Szklarska Poręba, 3 listopada 2015 08:34

W piątek 30 października w Księgarni Literackiej w Szklarskiej Porębie przy ul. Jedności Narodowej 26, odbył się Wieczór z Wampirami. Spotkanie miało charakter tematyczny. Zainteresowani dyskutowali na temat horrorów, ich specyfiki, konwencji gatunku. Czytaliśmy klasyczne fragmenty "Draculi", oglądaliśmy fragmenty "Nosferatu. Symfonii grozy" z 1922 roku, a także "Carrie" z 1976. Wszystko to okraszone zostało małym co nieco:-) Dziękujemy za wsparcie w organizacji Moksialowi.


[IMG type="MEDIUM" src="3172_1446543336.jpg" zoom="YES" class="fleft"]W piątek 30 października w Księgarni Literackiej w Szklarskiej Porębie przy ul. Jedności Narodowej 26, odbył się Wieczór z Wampirami. Spotkanie miało charakter tematyczny. Zainteresowani dyskutowali na temat horrorów, ich specyfiki, konwencji gatunku. Czytaliśmy klasyczne fragmenty "Draculi", oglądaliśmy fragmenty "Nosferatu. Symfonii grozy" z 1922 roku, a także "Carrie" z 1976. Wszystko to okraszone zostało małym co nieco:-) Dziękujemy za wsparcie w organizacji Moksialowi.

Zaplanowaliśmy kolejne wieczorki tematyczne. O wszystkich będziemy informować. Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na następne !!!

Monika Gardecka , Księgarnia Literacka